Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44390530・Račianska 51, 83102 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
114 tis. €
+12 %Zisk 2025
14 tis. €
−10,0 %Aktíva
28 tis. €
−48 %Vlastný kapitál
22 tis. €
−46 %Zadlženosť
20,5 %
−3,0 ppHrubá marža
22,7 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,3 %
−3,0 ppZisk / výnosy
ROA
50,4 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
63,4 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,52
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
−8,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,7 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 646 €
−78 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 56 tis. € | 102 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 366 € | 23 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 56 tis. € | 102 tis. € | 114 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 095 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 669 € | 4 564 € | 4 444 € | 4 353 € |
| Daň z príjmov splatná | 669 € | 4 564 € | 4 444 € | 4 353 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 29 tis. € | 54 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 28 tis. € | 53 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 4 090 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 457 € | 1 443 € | 3 539 € | 5 041 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 27 tis. € | 49 tis. € | 5 221 € |
| Časové rozlíšenie | 849 € | 541 € | 1 029 € | 803 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 29 tis. € | 54 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 185 € | 26 tis. € | 41 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 451 € | 1 451 € | 1 451 € | 1 451 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 096 € | 17 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 095 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € |
| Záväzky | 12 tis. € | 3 217 € | 13 tis. € | 5 706 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 3 217 € | 13 tis. € | 5 706 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Riazanská 681/52, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Račianska 51, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Riazanská 681/52, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Račianska 51, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 51, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.