Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44398603・Kpt. Nálepku 152, 97669 Pohorelá・Založené 2008
Obrat 2025
1,74 mil. €
+18 %Zisk 2025
100 tis. €
+25 %Aktíva
383 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
269 tis. €
+33 %Zadlženosť
29,8 %
−8,8 ppHrubá marža
14,9 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,7 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
26,0 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
37,1 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,65
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
126 tis. €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
183 tis. €
+71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,13 mil. € | 1,3 mil. € | 1,47 mil. € | 1,74 mil. € |
| Pridaná hodnota | 168 tis. € | 220 tis. € | 224 tis. € | 258 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,13 mil. € | 1,3 mil. € | 1,47 mil. € | 1,74 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 55 tis. € | 81 tis. € | 80 tis. € | 100 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 324 tis. € | 309 tis. € | 330 tis. € | 383 tis. € |
| Neobežný majetok | 129 tis. € | 114 tis. € | 99 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 129 tis. € | 114 tis. € | 99 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 194 tis. € | 194 tis. € | 230 tis. € | 294 tis. € |
| Zásoby | 78 tis. € | 83 tis. € | 94 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 669 € | 911 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 78 tis. € | 74 tis. € | 120 tis. € | 135 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 38 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € | 61 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 082 € | 1 350 € | 1 342 € | 5 072 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 324 tis. € | 309 tis. € | 330 tis. € | 383 tis. € |
| Vlastné imanie | 148 tis. € | 144 tis. € | 203 tis. € | 269 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 478 € | 1 478 € | 1 478 € | 1 478 € |
| HV minulých rokov | 85 tis. € | 55 tis. € | 115 tis. € | 161 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 55 tis. € | 81 tis. € | 80 tis. € | 100 tis. € |
| Záväzky | 177 tis. € | 165 tis. € | 127 tis. € | 114 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 8 967 € | 2 979 € | 970 € |
| Krátkodobé záväzky | 161 tis. € | 154 tis. € | 123 tis. € | 111 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 576 € | 1 401 € | 1 484 € | 2 280 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 249 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Nová 320, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 152, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Nová 320, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 152, 97669 Pohorelá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.