Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44407556・Športová 1260/51, 92901 Dunajská Streda・Založené 2008
Obrat 2025
55 tis. €
−19 %Zisk 2025
10 tis. €
+9,5 %Aktíva
3 770 €
−95 %Vlastný kapitál
10 tis. €
+365 %Zadlženosť
-170,2 %
−267 ppHrubá marža
45,8 %
+7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,6 %
+4,8 ppZisk / výnosy
ROA
270,2 %
+257 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
−325 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,76
−177 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−4,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+1 625 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 56 tis. € | 63 tis. € | 55 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 56 tis. € | 68 tis. € | 55 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 666 € | 5 045 € | 9 308 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 470 € | 2 520 € | 1 135 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 470 € | 2 520 € | 1 135 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 56 tis. € | 70 tis. € | 3 770 € |
| Neobežný majetok | 415 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 415 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 53 tis. € | 68 tis. € | 4 965 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 2 086 € | 9 599 € | −2 910 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 51 tis. € | 59 tis. € | 7 875 € |
| Časové rozlíšenie | −4 878 € | 2 661 € | 1 505 € | −1 195 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 56 tis. € | 70 tis. € | 3 770 € |
| Vlastné imanie | −12 tis. € | −7 119 € | 2 189 € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 256 € | 256 € | 256 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | −17 tis. € | −12 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 666 € | 5 045 € | 9 308 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 53 tis. € | 63 tis. € | 68 tis. € | −6 418 € |
| Dlhodobé záväzky | 408 € | 482 € | 563 € | 97 € |
| Krátkodobé záväzky | 53 tis. € | 64 tis. € | 69 tis. € | −6 515 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | −1 000 € | −1 000 € | −2 000 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Tutaj utca 6/A, 1133 Budapest 13, Maďarsko
Adresa Szőlő köz, 11/A, 2040, Budaörs, Maďarská republika
Adresa Tutaj utca 6/A, 1133 Budapest 13, Maďarsko
Adresa Babits Mihály utca, 23/C, 9024, Győr, Maďarská republika
Adresa Babits Mihály utca, 23/C, 9024, Györ, Maďarská republika
Adresa Szőlő köz, 11/A, 2040, Budaörs, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.