Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44416288・Tribečská 7, 94901 Nitra・Založené 2008
Obrat 2025
63 tis. €
−68 %Zisk 2025
6 301 €
−78 %Aktíva
114 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
112 tis. €
+6,0 %Zadlženosť
2,0 %
−19 ppHrubá marža
16,7 %
−3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,0 %
−4,3 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
49,48
+965 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 261 €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,2 %
−7,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
110 tis. €
+8,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 187 tis. € | 188 tis. € | 197 tis. € | 63 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 11 tis. € | 39 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 187 tis. € | 188 tis. € | 197 tis. € | 63 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 6 199 € | 28 tis. € | 6 301 € |
| Daň z príjmov | 4 843 € | 1 648 € | 7 481 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 102 tis. € | 104 tis. € | 133 tis. € | 114 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 184 € | 6 788 € | 4 392 € | 1 996 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 184 € | 6 788 € | 4 392 € | 1 996 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 93 tis. € | 97 tis. € | 129 tis. € | 112 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 68 tis. € | 58 tis. € | 101 tis. € | 79 tis. € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 39 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 102 tis. € | 104 tis. € | 133 tis. € | 114 tis. € |
| Vlastné imanie | 71 tis. € | 78 tis. € | 106 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 63 tis. € | 70 tis. € | 98 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 6 199 € | 28 tis. € | 6 301 € |
| Záväzky | 31 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € | 2 269 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € | 2 269 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Tribečská 7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa 9. mája 564/50, 95197 Žitavany, Slovenská republika
Adresa Tribečská 7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Tribečská 7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa 9. mája 564/50, 95197 Žitavany, Slovenská republika
Adresa Tribečská 7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa 9. mája 564/50, 95197 Žitavany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.