Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44416385・Štefanovičová 2, 951 15 Štefanovičová・Založené 2008
Obrat 2025
33 tis. €
+35 %Zisk 2025
7 192 €
+31 %Aktíva
163 tis. €
+0,4 %Vlastný kapitál
159 tis. €
+4,7 %Zadlženosť
2,2 %
−4,0 ppHrubá marža
27,4 %
−2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,9 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
4,4 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
163,48
+221 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 991 €
+23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
162 tis. €
+1,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 12 tis. € | 7 195 € | 9 015 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 611 € | 9 771 € | 5 511 € | 7 192 € |
| Daň z príjmov | 1 669 € | 1 733 € | 972 € | 799 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 142 tis. € | 149 tis. € | 162 tis. € | 163 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 142 tis. € | 149 tis. € | 162 tis. € | 163 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 130 tis. € | 135 tis. € | 148 tis. € | 149 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 142 tis. € | 149 tis. € | 162 tis. € | 163 tis. € |
| Vlastné imanie | 137 tis. € | 147 tis. € | 152 tis. € | 159 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 123 tis. € | 131 tis. € | 141 tis. € | 147 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 611 € | 9 771 € | 5 511 € | 7 192 € |
| Záväzky | 5 448 € | 2 027 € | 10 tis. € | 3 512 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 448 € | 2 027 € | 3 188 € | 996 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 6 831 € | 2 516 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Štefanovičová 2, 95115 Štefanovičová, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2037/5, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Štefanovičová 2, 95115 Štefanovičová, Slovenská republika
Adresa Štefanovičová 2, 95115 Štefanovičová, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2037/5, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MOBIL ATAK NITRA, s. r. o.
Štefanovičová 2, 951 15 Štefanovičová
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.