Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44427301・Keratsinské námestie 1, 08001 Prešov・Založené 2008
Obrat 2025
221 tis. €
+8,4 %Zisk 2025
12 tis. €
+230 %Aktíva
158 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
90 tis. €
+15 %Zadlženosť
43,3 %
−1,6 ppHrubá marža
77,6 %
−2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,3 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
7,5 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
13,1 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,58
−9,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,4 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
92 tis. €
+6,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 365 tis. € | 461 tis. € | 204 tis. € | 219 tis. € |
| Pridaná hodnota | 157 tis. € | 189 tis. € | 163 tis. € | 170 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 365 tis. € | 461 tis. € | 204 tis. € | 221 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 36 tis. € | 3 577 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 062 € | 10 tis. € | 4 656 € | 2 308 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 062 € | 10 tis. € | 4 656 € | 2 308 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 154 tis. € | 147 tis. € | 141 tis. € | 158 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 833 € | 7 833 € | 7 833 € | 7 833 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 7 833 € | 7 833 € | 7 833 € | 7 833 € |
| Obežný majetok | 145 tis. € | 139 tis. € | 133 tis. € | 150 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 68 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 35 tis. € | 22 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 107 tis. € | 104 tis. € | 111 tis. € | 109 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 547 € | 418 € | 653 € | 345 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 154 tis. € | 147 tis. € | 141 tis. € | 158 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 86 tis. € | 78 tis. € | 90 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 3 000 € | 3 000 € | 3 000 € |
| HV minulých rokov | 34 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 36 tis. € | 3 577 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 61 tis. € | 63 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 214 € | 2 173 € | 1 323 € | 419 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € | 58 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 15 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 9 901 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Hrnčiarska 19/1606, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Adresa Kloboukova 1231/75, 14800 Praha 4, Česká republika
Adresa Hrnčiarska 19/1606, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 19/1606, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 19/1606, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Údol 69, 06545 Údol, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
NetCentral Slovakia, s. r. o.
Keratsinské námestie 1, 08001 Prešov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.