Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44447507・Strojnícka 2907/8, 82105 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
198 tis. €
+39 %Zisk 2025
−13 tis. €
+51 %Aktíva
168 tis. €
−29 %Vlastný kapitál
70 tis. €
−16 %Zadlženosť
58,2 %
−6,4 ppHrubá marža
5,6 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,7 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
-7,9 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
-19,0 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,83
+1,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,8 %
−4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
74 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 79 tis. € | 102 tis. € | 134 tis. € | 188 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 18 tis. € | 2 153 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 82 tis. € | 102 tis. € | 142 tis. € | 198 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −26 tis. € | −12 tis. € | −27 tis. € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 215 tis. € | 222 tis. € | 236 tis. € | 168 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 6 228 € | 4 960 € | 3 693 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 6 228 € | 4 960 € | 3 693 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 204 tis. € | 215 tis. € | 231 tis. € | 164 tis. € |
| Zásoby | 44 tis. € | 57 tis. € | 28 tis. € | 8 827 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 7 796 € | 53 tis. € | 7 878 € |
| Finančné účty | 149 tis. € | 151 tis. € | 150 tis. € | 147 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 215 tis. € | 222 tis. € | 236 tis. € | 168 tis. € |
| Vlastné imanie | 123 tis. € | 111 tis. € | 83 tis. € | 70 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 142 tis. € | 115 tis. € | 103 tis. € | 76 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −26 tis. € | −12 tis. € | −27 tis. € | −13 tis. € |
| Záväzky | 93 tis. € | 111 tis. € | 152 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 € | 10 € | 40 € | −14 € |
| Krátkodobé záväzky | 34 tis. € | 70 tis. € | 128 tis. € | 90 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 58 tis. € | 40 tis. € | 23 tis. € | 6 387 € |
| Rezervy | 714 € | 870 € | 987 € | 1 528 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Sitnianska 6592/28, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sitnianska 6592/28, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sitnianska 6592/28, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.