Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44457600・Okružná 426, 95135 Veľké Zálužie・Založené 2008
Obrat 2025
93 tis. €
−42 %Zisk 2025
1 939 €
+135 %Aktíva
120 tis. €
+172 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+22 %Zadlženosť
91,0 %
+11 ppHrubá marža
14,8 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
18,0 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,61
+0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 899 €
+62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,1 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−42 tis. €
−210 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 86 tis. € | 161 tis. € | 93 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 650 € | 8 574 € | 10 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 86 tis. € | 161 tis. € | 93 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 531 € | 978 € | 826 € | 1 939 € |
| Daň z príjmov | 141 € | 260 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 141 € | 260 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 120 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 750 € | 23 tis. € | 23 tis. € | 53 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 750 € | 23 tis. € | 23 tis. € | 53 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 9 676 € | 8 689 € | 54 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 971 € | 1 773 € | 3 062 € | 4 216 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 7 345 € | 9 624 € | 8 393 € |
| Časové rozlíšenie | 5 305 € | 5 305 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 47 tis. € | 44 tis. € | 120 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 037 € | 8 015 € | 8 841 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −133 € | 398 € | 1 376 € | 2 202 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 531 € | 978 € | 826 € | 1 939 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 178 € | 201 € | 223 € | 245 € |
| Krátkodobé záväzky | 617 € | 16 tis. € | 35 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 27 tis. € | 23 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Okružná 426/14, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426/14, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426/14, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 23, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Adresa Okružná 426/14, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426/14, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Okružná 426, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 23, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.