Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44464959・Topoľčianska 126, 94901 Nitra・Založené 2008
Obrat 2025
220 tis. €
+3,7 %Zisk 2025
17 tis. €
−26 %Aktíva
228 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
173 tis. €
+11 %Zadlženosť
24,1 %
+3,7 ppHrubá marža
36,8 %
+3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
10,0 %
−5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,48
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,0 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
200 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 181 tis. € | 190 tis. € | 212 tis. € | 220 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 59 tis. € | 71 tis. € | 81 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 181 tis. € | 190 tis. € | 212 tis. € | 220 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 858 € | 4 944 € | 6 620 € | 5 202 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 858 € | 4 944 € | 6 620 € | 5 202 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 146 tis. € | 177 tis. € | 196 tis. € | 228 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 473 € | 33 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 473 € | 33 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 143 tis. € | 144 tis. € | 173 tis. € | 215 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 92 tis. € | 145 tis. € | 183 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 125 tis. € | 52 tis. € | 27 tis. € | 32 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 146 tis. € | 177 tis. € | 196 tis. € | 228 tis. € |
| Vlastné imanie | 114 tis. € | 132 tis. € | 156 tis. € | 173 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 89 tis. € | 107 tis. € | 126 tis. € | 149 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 45 tis. € | 40 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 3 633 € | 650 € | 650 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 30 tis. € | 25 tis. € | 39 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 645 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Topoľčianska 112/126, 94901 Nitra - Dražovce, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 112/126, 94901 Nitra - Dražovce, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 112/126, 94901 Nitra - Dražovce, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 112/126, 94901 Nitra - Dražovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.