Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44470878・Trojičné námestie 181, 02744 Tvrdošín・Založené 2008
Obrat 2019
3 920 €
−76 %Zisk 2019
0 €
−100 %Aktíva
173 tis. €
−2,4 %Vlastný kapitál
−6 741 €
+0,0 %Zadlženosť
103,9 %
+0,1 ppHrubá marža
0,0 %
−32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,0 %
−32 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
+76 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
−0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
−6 741 €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-47,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 010 € | 5 726 € | 16 tis. € | 3 920 € |
| Pridaná hodnota | −477 € | 5 208 € | 5 264 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 156 € | 5 726 € | 16 tis. € | 3 920 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −21 tis. € | 3 992 € | 5 150 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 13 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 186 tis. € | 187 tis. € | 177 tis. € | 173 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 186 tis. € | 187 tis. € | 177 tis. € | 173 tis. € |
| Zásoby | 144 tis. € | 144 tis. € | 143 tis. € | 139 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 25 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 186 tis. € | 187 tis. € | 177 tis. € | 173 tis. € |
| Vlastné imanie | −17 tis. € | −13 tis. € | −6 741 € | −6 741 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −2 103 € | −23 tis. € | −19 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −21 tis. € | 3 992 € | 5 150 € | 0 € |
| Záväzky | 203 tis. € | 199 tis. € | 184 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 200 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 840 € | 199 tis. € | 184 tis. € | 180 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 10 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Raba Wyzna 569, 34 721 Raba Wyzna, Poľská republika
Adresa Raba Wyzna 569, 34 721 Raba Wyzna, Poľská republika
Adresa Raba Wyzna 569, 34 721 Raba Wyzna, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.