Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44475659・Hviezdna 11/17, 94501 Komárno・Založené 2008
Obrat 2025
21 tis. €
+7,4 %Zisk 2025
−2 874 €
+39 %Aktíva
14 tis. €
−49 %Vlastný kapitál
−16 tis. €
−22 %Zadlženosť
212,9 %
+66 ppHrubá marža
77,0 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,7 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
-20,5 %
−3,4 ppRentabilita aktív
ROE
18,1 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
+108 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 534 €
+42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-13,4 %
−5,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−20 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | −12 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 784 € | −6 032 € | −4 713 € | −2 874 € |
| Daň z príjmov | 21 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 21 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 88 tis. € | 45 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 55 tis. € | 38 tis. € | 21 tis. € | 4 199 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 55 tis. € | 38 tis. € | 21 tis. € | 4 199 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 5 629 € | 6 158 € | 9 446 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 180 € | 210 € | 5 000 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 5 419 € | 1 158 € | 9 446 € |
| Časové rozlíšenie | 2 009 € | 1 143 € | 386 € | 392 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 88 tis. € | 45 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | −2 232 € | −8 264 € | −13 tis. € | −16 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −6 751 € | −9 535 € | −16 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 784 € | −6 032 € | −4 713 € | −2 874 € |
| Záväzky | 90 tis. € | 53 tis. € | 41 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 53 tis. € | 41 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Kinizsi utca, 58, 2060, Bicske, Maďarská republika
Adresa Ferenc utca, 135, 1162, Budapest 16, Maďarská republika
Adresa Sztregova utca 30, 3em. 8a., 1118 Budapest 11, Maďarsko
Adresa Kinizsi utca, 58, 2060, Bicske, Maďarská republika
Adresa Kossuth Lajos utca 30, 7400 Kaposvár, Maďarsko
Adresa Damjanich utca 70, 7400 Kaposvár, Maďarsko
Adresa Kondor Béla utca 4, 4em. 2a., 2400 Dunaújváros, Maďarsko
Adresa Kinizsi utca, 58, 2060, Bicske, Maďarská republika
Adresa Kinizsi Pál utca, 40, 7261, Taszár, Maďarská republika
Adresa Ferenc utca, 135, 1162, Budapest 16, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.