Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44475896・Vysokoškolákov 2, 01008 Žilina・Založené 2008
Obrat 2025
470 tis. €
−28 %Zisk 2025
−8 145 €
−128 %Aktíva
137 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
−842 €
+97 %Zadlženosť
100,6 %
−15 ppHrubá marža
14,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,7 %
−6,1 ppZisk / výnosy
ROA
-6,0 %
−23 ppRentabilita aktív
ROE
967,3 %
+1 076 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 225 €
−119 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-30,8 %
−43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−11 tis. €
+75 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
37,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 333 tis. € | 565 tis. € | 654 tis. € | 469 tis. € |
| Pridaná hodnota | 23 tis. € | −37 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 333 tis. € | 565 tis. € | 655 tis. € | 470 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 889 € | −62 tis. € | 29 tis. € | −8 145 € |
| Daň z príjmov | 300 € | 0 € | 3 849 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 187 tis. € | 133 tis. € | 165 tis. € | 137 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 456 € | 17 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 456 € | 17 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 186 tis. € | 116 tis. € | 133 tis. € | 115 tis. € |
| Zásoby | 163 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € | 80 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 9 335 € | 36 tis. € | 52 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 187 tis. € | 133 tis. € | 165 tis. € | 137 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | −51 tis. € | −26 tis. € | −842 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 2 664 € | 3 553 € | −62 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 889 € | −62 tis. € | 29 tis. € | −8 145 € |
| Záväzky | 177 tis. € | 184 tis. € | 191 tis. € | 138 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 307 € | 9 624 € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 175 tis. € | 175 tis. € | 175 tis. € | 126 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Andreja Žarnova 1899/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Brezová 3284/30, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 13/1899, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 1899/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Brezová 3284/30, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 1899/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 1899/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 13/1899, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Andreja Žarnova 13/1899, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.