Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44475985・Ulica A. Hlinku 10445/27, 97101 Prievidza・Založené 2008
Obrat 2023
0 €
−100 %Zisk 2023
−2 732 €
+95 %Aktíva
164 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
−62 tis. €
−89 %Zadlženosť
137,5 %
+21 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-1,7 %
+27 ppRentabilita aktív
ROE
4,4 %
−166 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,95
−1,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 732 €
+95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
80 tis. €
−2,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-40,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
87 tis. €
−38 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 222 tis. € | 39 tis. € | 6 840 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | −23 tis. € | −8 518 € | −437 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 225 tis. € | 40 tis. € | 6 887 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 314 € | −73 tis. € | −55 tis. € | −2 732 € |
| Daň z príjmov | 69 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 350 tis. € | 250 tis. € | 193 tis. € | 164 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 323 tis. € | 223 tis. € | 166 tis. € | 164 tis. € |
| Zásoby | 120 tis. € | 85 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 199 tis. € | 126 tis. € | 111 tis. € | 111 tis. € |
| Finančné účty | 4 072 € | 12 tis. € | 9 770 € | 7 351 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 350 tis. € | 250 tis. € | 193 tis. € | 164 tis. € |
| Vlastné imanie | 96 tis. € | 23 tis. € | −32 tis. € | −62 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 97 tis. € | 88 tis. € | 16 tis. € | −66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 314 € | −73 tis. € | −55 tis. € | −2 732 € |
| Záväzky | 254 tis. € | 227 tis. € | 225 tis. € | 226 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | −561 € | 60 € | 55 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 116 tis. € | 87 tis. € | 84 tis. € | 84 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 139 tis. € | 141 tis. € | 141 tis. € | 87 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Školská 1257/96, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Školská 1257/96, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Urbánková 905/19, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Urbánková 905/19, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.