Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44477503・Masarykova 1340/88, 07101 Michalovce・Založené 2008
Obrat 2025
283 tis. €
+6,7 %Zisk 2025
113 tis. €
+35 %Aktíva
463 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
387 tis. €
+6,1 %Zadlženosť
16,3 %
−4,3 ppHrubá marža
88,5 %
+3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,8 %
+8,3 ppZisk / výnosy
ROA
24,3 %
+6,2 ppRentabilita aktív
ROE
29,1 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,09
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
143 tis. €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
337 tis. €
+7,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 200 tis. € | 243 tis. € | 263 tis. € | 283 tis. € |
| Pridaná hodnota | 161 tis. € | 182 tis. € | 223 tis. € | 250 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 201 tis. € | 269 tis. € | 265 tis. € | 283 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 66 tis. € | 86 tis. € | 84 tis. € | 113 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 18 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 378 tis. € | 487 tis. € | 460 tis. € | 463 tis. € |
| Neobežný majetok | 102 tis. € | 154 tis. € | 110 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 100 tis. € | 154 tis. € | 110 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 275 tis. € | 331 tis. € | 347 tis. € | 378 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 253 tis. € | 311 tis. € | 327 tis. € | 352 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 795 € | 2 660 € | 2 542 € | 2 734 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 378 tis. € | 487 tis. € | 460 tis. € | 463 tis. € |
| Vlastné imanie | 285 tis. € | 347 tis. € | 365 tis. € | 387 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 779 € | 779 € | 779 € | 779 € |
| HV minulých rokov | 212 tis. € | 253 tis. € | 274 tis. € | 267 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 66 tis. € | 86 tis. € | 84 tis. € | 113 tis. € |
| Záväzky | 92 tis. € | 140 tis. € | 95 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 60 tis. € | 88 tis. € | 60 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 51 tis. € | 32 tis. € | 42 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 459 € | 1 626 € | 1 810 € | 458 € |
| Časové rozlíšenie | 65 € | 0 € | 77 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa J. A. Komenského 1334/34, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1369/37, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1369/37, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa J. A. Komenského 1334/34, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.