Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44489943・Nejedlého 71, 84102 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2024
18 tis. €
−64 %Zisk 2024
−11 tis. €
−148 %Aktíva
178 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
37 tis. €
−22 %Zadlženosť
79,4 %
+2,9 ppHrubá marža
52,0 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-57,5 %
−101 ppZisk / výnosy
ROA
-6,0 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-28,8 %
−76 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,12
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−139 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−4,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 24 tis. € | 34 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 421 € | 12 tis. € | 22 tis. € | 9 580 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 24 tis. € | 51 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 231 € | −43 € | 22 tis. € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 4 293 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 4 293 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 175 tis. € | 149 tis. € | 201 tis. € | 178 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 17 tis. € | 54 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 17 tis. € | 54 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 156 tis. € | 132 tis. € | 147 tis. € | 139 tis. € |
| Zásoby | 66 € | 30 € | 24 € | 389 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 155 tis. € | 130 tis. € | 145 tis. € | 136 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 078 € | 1 506 € | 2 197 € | 2 397 € |
| Časové rozlíšenie | 372 € | 284 € | 197 € | 282 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 175 tis. € | 149 tis. € | 201 tis. € | 178 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 062 € | 25 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 750 € | 750 € | 750 € | 750 € |
| HV minulých rokov | −957 € | 17 tis. € | 17 tis. € | 39 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 231 € | −43 € | 22 tis. € | −11 tis. € |
| Záväzky | 174 tis. € | 124 tis. € | 154 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 856 € | 0 € | 21 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 168 tis. € | 123 tis. € | 132 tis. € | 124 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 551 € | 735 € | 866 € | 885 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Jiráskova 1754, 69662 Strážnice, Česká republika
Adresa Jiráskova 1754, 69662 Strážnice, Česká republika
Adresa Rovniankova 18, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jiráskova 1754, 69662 Strážnice, Česká republika
Adresa Jiráskova 1754, 69662 Strážnice, Česká republika
Adresa Jiráskova 1754, 69662 Strážnice, Česká republika
Adresa Rovniankova 18, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.