Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44501331・Mládežnícka 4, 91101 Trenčín・Založené 2008
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
8 711 €
+7,3 %Aktíva
232 tis. €
+3,6 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+24 %Zadlženosť
80,7 %
−3,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
3,8 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
19,5 %
−3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,24
+4,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 726 €
+0,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−6,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −80 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 768 € | 8 098 € | 8 122 € | 8 711 € |
| Daň z príjmov | 876 € | 1 634 € | 1 594 € | 1 015 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 207 tis. € | 215 tis. € | 224 tis. € | 232 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 207 tis. € | 215 tis. € | 224 tis. € | 232 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 164 tis. € | 164 tis. € | 164 tis. € | 164 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 52 tis. € | 60 tis. € | 68 tis. € |
| Finančné účty | 49 € | 13 € | 31 € | 10 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 207 tis. € | 215 tis. € | 224 tis. € | 232 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −7 864 € | −576 € | 6 734 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 768 € | 8 098 € | 8 122 € | 8 711 € |
| Záväzky | 187 tis. € | 188 tis. € | 188 tis. € | 187 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 187 tis. € | 188 tis. € | 188 tis. € | 187 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
predseda predstavenstva
Adresa Kúty 7488/9C, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kúty 7488/9C, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 2313, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hodžova 23, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Karpatská 66, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Šmidkeho 7/34, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka 2313, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mládežnícka, 2313, 911 01, Trenčín, Trenčín
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.