Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Rosi Group s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44502885Pažiť 5, 958 03 PažiťZaložené 2008

Obrat 2025

43 tis. €

−16 %
IČO
44502885
DIČ
2022724341
IČ DPH
SK2022724341, podľa §4, registrácia od streda 1. júla 2020
Sídlo
Rosi Group s. r. o.Pažiť 5 958 03 Pažiť
Dátum vzniku
utorok 2. decembra 2008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/21016/R

Zisk 2025

9 225 €

+9,1 %

Aktíva

81 tis. €

+10 %

Vlastný kapitál

46 tis. €

+1,7 %

Zadlženosť

43,5 %

+4,8 pp

Hrubá marža

52,9 %

+15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+9,1 %
3 251 €7 602 €5 898 €2 732 €−1 383 €8 691 €2 759 €6 778 €11 tis. €8 454 €9 225 €20142015201620182019202020212022202320242025

Tržby

−8,9 %
9 526 €13 tis. €20 tis. €18 tis. €21 tis. €24 tis. €27 tis. €44 tis. €45 tis. €48 tis. €43 tis. €20142015201620182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

21,3 %

+4,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

11,4 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

20,1 %

+1,4 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,77

+62 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

10 tis. €

+2,8 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,1 %

−5,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

61 tis. €

+51 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

16,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 526 €201413 tis. €201520 tis. €201618 tis. €201821 tis. €201924 tis. €202027 tis. €202144 tis. €202245 tis. €202352 tis. €202443 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru44 tis. €45 tis. €48 tis. €43 tis. €
Pridaná hodnota15 tis. €26 tis. €18 tis. €23 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti44 tis. €45 tis. €52 tis. €43 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 778 €11 tis. €8 454 €9 225 €
Daň z príjmov1 463 €2 193 €1 528 €1 038 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 163 €
  • Obežný majetok77 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46 tis. €
  • Záväzky35 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom84 tis. €83 tis. €74 tis. €81 tis. €
Neobežný majetok29 tis. €21 tis. €12 tis. €4 163 €
Dlhodobý hmotný majetok29 tis. €21 tis. €12 tis. €4 163 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok54 tis. €63 tis. €61 tis. €77 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 892 €6 459 €5 730 €4 857 €
Finančné účty50 tis. €56 tis. €55 tis. €72 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky84 tis. €83 tis. €74 tis. €81 tis. €
Vlastné imanie40 tis. €47 tis. €45 tis. €46 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov26 tis. €28 tis. €29 tis. €29 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 778 €11 tis. €8 454 €9 226 €
Záväzky44 tis. €37 tis. €28 tis. €35 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky32 tis. €27 tis. €21 tis. €16 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé12 tis. €9 639 €7 645 €19 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €1 588 €1 805 €1 176 €468 €1 781 €1 028 €1 463 €2 193 €1 528 €1 038 €20142015201620182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie852,11 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

25 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od utorok 24. apríla 2012
  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuPlatné od utorok 24. apríla 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 2. decembra 2008

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

  • Jozef RosinskýZaniknuté
    Konateľutorok 2. decembra 2008 – piatok 4. februára 2022

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. februára 2022

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 24. apríla 2012 – piatok 4. februára 2022

    Adresa Malá Okružná 905/36, 95801 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Jozef RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 24. apríla 2012 – piatok 4. februára 2022

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Peter RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 24. apríla 2012 – piatok 4. februára 2022

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 984 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. novembra 2009 – pondelok 23. apríla 2012

    Adresa Malá Okružná 905/36, 95801 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 327,76 EUR
  • Jozef RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. novembra 2009 – pondelok 23. apríla 2012

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 327,76 EUR
  • Peter RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 10. novembra 2009 – pondelok 23. apríla 2012

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 983,27 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 2. decembra 2008 – pondelok 9. novembra 2009

    Adresa Malá Okružná 905/36, 95801 Partizánske, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Jozef RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 2. decembra 2008 – pondelok 9. novembra 2009

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Peter RosinskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 2. decembra 2008 – pondelok 9. novembra 2009

    Adresa Topoľčianska 73/39, 95804 Partizánske- Malé Bielice, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad120 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/21016/R
Hlavná činnosť
Počítačové programovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Rosi Group s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Rosi Group s. r. o.

Pažiť 5, 958 03 Pažiť

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.