Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44506708・Tabaková 1026/13, 94131 Dvory nad Žitavou・Založené 2008
Obrat 2025
322 tis. €
+9,7 %Zisk 2025
81 tis. €
+33 %Aktíva
586 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
464 tis. €
+21 %Zadlženosť
20,9 %
−3,9 ppHrubá marža
68,8 %
+9,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,2 %
+4,5 ppZisk / výnosy
ROA
13,9 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
17,5 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,55
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
107 tis. €
+35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,8 %
+1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
424 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 172 tis. € | 223 tis. € | 293 tis. € | 322 tis. € |
| Pridaná hodnota | 146 tis. € | 158 tis. € | 173 tis. € | 222 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 172 tis. € | 223 tis. € | 294 tis. € | 322 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 78 tis. € | 53 tis. € | 61 tis. € | 81 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 481 tis. € | 539 tis. € | 509 tis. € | 586 tis. € |
| Neobežný majetok | 134 tis. € | 130 tis. € | 125 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 134 tis. € | 130 tis. € | 125 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 347 tis. € | 409 tis. € | 384 tis. € | 451 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 147 tis. € | 222 tis. € | 183 tis. € | 175 tis. € |
| Finančné účty | 200 tis. € | 187 tis. € | 200 tis. € | 276 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 481 tis. € | 539 tis. € | 509 tis. € | 586 tis. € |
| Vlastné imanie | 275 tis. € | 328 tis. € | 383 tis. € | 464 tis. € |
| Základné imanie | 5 055 € | 5 055 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 189 tis. € | 266 tis. € | 313 tis. € | 374 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 78 tis. € | 53 tis. € | 61 tis. € | 81 tis. € |
| Záväzky | 207 tis. € | 211 tis. € | 126 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 9 640 € | 1 936 € |
| Krátkodobé záväzky | 45 tis. € | 74 tis. € | 13 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 160 tis. € | 137 tis. € | 103 tis. € | 92 tis. € |
| Rezervy | 878 € | 878 € | 907 € | 931 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Tabaková 1026/13, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1026/13, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1026/13, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Tabaková 1026/13, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.