Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44507291・Dedinka 281, 94150 Dedinka・Založené 2008
Obrat 2025
567 tis. €
−33 %Zisk 2025
82 tis. €
+22 %Aktíva
383 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
172 tis. €
+90 %Zadlženosť
55,2 %
−22 ppHrubá marža
43,5 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,5 %
+6,6 ppZisk / výnosy
ROA
21,5 %
+4,6 ppRentabilita aktív
ROE
48,0 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,36
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
104 tis. €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
72 tis. €
+107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 257 tis. € | 203 tis. € | 845 tis. € | 567 tis. € |
| Pridaná hodnota | 67 tis. € | 64 tis. € | 190 tis. € | 247 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 260 tis. € | 203 tis. € | 845 tis. € | 567 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | −122 € | 67 tis. € | 82 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 294 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 100 tis. € | 129 tis. € | 397 tis. € | 383 tis. € |
| Neobežný majetok | 28 tis. € | 45 tis. € | 73 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 28 tis. € | 45 tis. € | 73 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 72 tis. € | 85 tis. € | 325 tis. € | 270 tis. € |
| Zásoby | 13 € | 18 tis. € | 1 500 € | 1 500 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 39 tis. € | 293 tis. € | 121 tis. € |
| Finančné účty | 40 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 147 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 100 tis. € | 129 tis. € | 397 tis. € | 383 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 23 tis. € | 90 tis. € | 172 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −1 092 € | 15 tis. € | 15 tis. € | 81 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | −122 € | 67 tis. € | 82 tis. € |
| Záväzky | 72 tis. € | 106 tis. € | 307 tis. € | 212 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 728 € | 1 492 € | 2 103 € | 2 811 € |
| Krátkodobé záväzky | 50 tis. € | 76 tis. € | 290 tis. € | 198 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 17 tis. € | 25 tis. € | 7 828 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 230 € | 4 378 € | 6 945 € | 11 tis. € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Dedinka 281, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dedinka 281, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Adresa Dedinka 281, 94150 Dedinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.