Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44509855・29. augusta 29/24, 93401 Levice・Založené 2008
Obrat 2024
331 tis. €
+5,2 %Zisk 2024
1 268 €
−82 %Aktíva
124 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+6,0 %Zadlženosť
81,9 %
+3,0 ppHrubá marža
10,4 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−6,0 ppRentabilita aktív
ROE
5,7 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,84
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 363 €
−58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
62,3 %
+50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−10 tis. €
−188 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 269 tis. € | 285 tis. € | 315 tis. € | 331 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 35 tis. € | 48 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 276 tis. € | 285 tis. € | 315 tis. € | 331 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −5 567 € | 7 047 € | 1 268 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 508 € | 990 € | 2 095 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 113 tis. € | 101 tis. € | 124 tis. € |
| Neobežný majetok | 88 tis. € | 60 tis. € | 35 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 88 tis. € | 60 tis. € | 35 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 53 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 45 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 081 € | 3 349 € | 2 148 € | 4 848 € |
| Finančné účty | 4 834 € | 9 418 € | 22 tis. € | 6 072 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 113 tis. € | 101 tis. € | 124 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| HV minulých rokov | −45 tis. € | −61 tis. € | −66 tis. € | −59 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −5 567 € | 7 047 € | 1 268 € |
| Záväzky | 119 tis. € | 99 tis. € | 79 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 112 € | 724 € | 277 € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 69 tis. € | 69 tis. € | 64 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 48 tis. € | 29 tis. € | 9 292 € | 38 tis. € |
| Rezervy | 150 € | 130 € | 130 € | 130 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Družobná 40/1092, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Družobná 40/1092, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Hradná 261/4, 93526 Starý Tekov, Slovenská republika
Adresa Družobná 40/1092, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Družobná 40/1092, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Družobná 40/1092, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Krížny vrch 12, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.