Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44510241・Baštová 28, 94501 Komárno・Založené 2008
Obrat 2024
221 tis. €
+3 524 %Zisk 2024
1 965 €
+134 %Aktíva
352 tis. €
+165 %Vlastný kapitál
38 tis. €
+5,4 %Zadlženosť
89,1 %
+16 ppHrubá marža
4,6 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+95 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
5,1 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 925 €
+151 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,8 %
+33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 58 tis. € | 6 100 € | 221 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 3 332 € | 1 072 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 60 tis. € | 6 100 € | 221 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 605 € | −330 € | −5 756 € | 1 965 € |
| Daň z príjmov | 810 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 810 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 151 tis. € | 149 tis. € | 133 tis. € | 352 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 151 tis. € | 149 tis. € | 133 tis. € | 352 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 tis. € | 143 tis. € | 130 tis. € | 348 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 9 397 € | 6 224 € | 2 579 € | 3 808 € |
| Časové rozlíšenie | 439 € | 21 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 151 tis. € | 149 tis. € | 133 tis. € | 352 tis. € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 38 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | — | — |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 605 € | −330 € | −5 756 € | 1 965 € |
| Záväzky | 108 tis. € | 107 tis. € | 97 tis. € | 314 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 597 € | 625 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 107 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € | 313 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Kökörcsin utca 17, 2040 Budaörs, Maďarsko
Adresa Str. Banat nr. 39, ap. 6, Mun. Tirgu Mures Jud. Mures, Rumunsko
Adresa Corner Jews Str. & Marion Ave, 0000 Charlestown, Nevis, Federácia Svätého Krištofa a Nevisu
Adresa Copthall, 8, 00152, Roseau Valley, The Commonwealth of Dominica
Adresa Copthall, 8, 00152, Roseau Valley, The Commonwealth of Dominica
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.