Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44513933・Pekná cesta 19, 831 52 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2009
Obrat 2025
173 tis. €
−4,8 %Zisk 2025
23 tis. €
+90 %Aktíva
35 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+2 249 %Zadlženosť
30,7 %
−67 ppHrubá marža
16,7 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,5 %
+6,7 ppZisk / výnosy
ROA
66,4 %
+37 ppRentabilita aktív
ROE
95,7 %
−1 087 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,26
+218 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,3 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+2 249 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 127 tis. € | 154 tis. € | 174 tis. € | 173 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 9 321 € | 22 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 127 tis. € | 154 tis. € | 181 tis. € | 173 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 356 € | −1 553 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 090 € | 4 800 € | 8 697 € | 5 198 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 39 tis. € | 51 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 747 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 747 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 42 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 41 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Finančné účty | 4 344 € | 955 € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 39 tis. € | 51 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | −9 652 € | −11 tis. € | 1 035 € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −19 tis. € | −15 tis. € | −17 tis. € | −4 465 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 356 € | −1 553 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 48 tis. € | 62 tis. € | 40 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 62 tis. € | 40 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Dopravná 3079/51, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Dopravná 3079/51, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Viriotgasse, 6/1/17A, 1090, Wien, Rakúsko
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Adresa Krumpöckgasse, 6, 3021, Pressbaum, Rakúsko
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Allasso, s. r. o.
Pekná cesta 19, 831 52 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.