Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44514191・Mýtna 11, 81107 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
1,48 mil. €
+24 %Zisk 2025
17 tis. €
+117 %Aktíva
484 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
128 tis. €
+15 %Zadlženosť
73,5 %
−6,4 ppHrubá marža
7,1 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
13,2 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,81
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,8 %
−7,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−62 tis. €
−462 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 646 tis. € | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 1,48 mil. € |
| Pridaná hodnota | 56 tis. € | 101 tis. € | 84 tis. € | 105 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 646 tis. € | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 1,48 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 39 tis. € | 7 823 € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 916 € | 5 053 € | 7 910 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 4 916 € | 5 053 € | 7 910 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 154 tis. € | 221 tis. € | 553 tis. € | 484 tis. € |
| Neobežný majetok | 34 tis. € | 70 tis. € | 132 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 34 tis. € | 70 tis. € | 132 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 118 tis. € | 134 tis. € | 419 tis. € | 264 tis. € |
| Zásoby | 1 376 € | 1 376 € | 1 376 € | 1 376 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 60 tis. € | 238 tis. € | 233 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 87 tis. € | 72 tis. € | 179 tis. € | 30 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 683 € | 18 tis. € | 3 175 € | 39 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 154 tis. € | 221 tis. € | 553 tis. € | 484 tis. € |
| Vlastné imanie | 64 tis. € | 103 tis. € | 111 tis. € | 128 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 27 tis. € | 50 tis. € | 90 tis. € | 97 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 39 tis. € | 7 823 € | 17 tis. € |
| Záväzky | 90 tis. € | 118 tis. € | 442 tis. € | 355 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 42 € | 129 € | 40 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 117 tis. € | 401 tis. € | 326 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 350 € | 370 € | 400 € | 450 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Osloboditeľská 14, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 11, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľská 14, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 11, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mýtna 11, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.