Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44526563・Budovateľská 9, 96622 Lutila・Založené 2008
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
3 811 €
−93 %Aktíva
356 tis. €
−4,0 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+13 %Zadlženosť
90,8 %
−1,4 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
1,1 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
−179 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1 936,36
+9 730 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 218 €
−93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
−2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
356 tis. €
+1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 29 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −11 tis. € | −6 045 € | −23 tis. € | −5 884 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 29 tis. € | 125 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 781 € | −343 € | 55 tis. € | 3 811 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 7 453 € | 407 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 305 tis. € | 299 tis. € | 371 tis. € | 356 tis. € |
| Neobežný majetok | 34 tis. € | 32 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 34 tis. € | 32 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 271 tis. € | 267 tis. € | 371 tis. € | 356 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 253 tis. € | 253 tis. € | 253 tis. € | 253 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 4 122 € | 2 509 € | 108 tis. € | 88 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 305 tis. € | 299 tis. € | 371 tis. € | 356 tis. € |
| Vlastné imanie | −26 tis. € | −26 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −27 tis. € | −33 tis. € | −34 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 781 € | −343 € | 55 tis. € | 3 811 € |
| Záväzky | 331 tis. € | 326 tis. € | 342 tis. € | 323 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 323 tis. € | 323 tis. € | 323 tis. € | 323 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 7 482 € | 2 387 € | 19 tis. € | 184 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 100 € | 123 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Budovateľská 422/9, 96622 Lutila, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 422/9, 96622 Lutila, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 422/9, 96622 Lutila, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.