Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44531737・Dobrá 1266, 91401 Trenčianska Teplá・Založené 2008
Obrat 2025
33 tis. €
+30 %Zisk 2025
1 969 €
+387 %Aktíva
65 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+5,0 %Zadlženosť
36,1 %
+23 ppHrubá marža
26,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,0 %
+4,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
+3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,30
−82 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 372 €
+207 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,0 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 982 €
−81 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 12 tis. € | 6 788 € | 7 697 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −279 € | −68 € | 404 € | 1 969 € |
| Daň z príjmov | 195 € | 233 € | 369 € | 403 € |
| Daň z príjmov splatná | 195 € | 233 € | 369 € | 403 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 41 tis. € | 40 tis. € | 45 tis. € | 65 tis. € |
| Neobežný majetok | 19 tis. € | 6 581 € | 1 646 € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 6 581 € | 1 646 € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 502 € | 20 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 429 € | 200 € | 289 € | 561 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 41 tis. € | 40 tis. € | 45 tis. € | 65 tis. € |
| Vlastné imanie | 39 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 008 € | 5 008 € | 5 008 € | 5 008 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 8 233 € | 7 954 € | 7 886 € | 8 290 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −279 € | −68 € | 404 € | 1 969 € |
| Záväzky | 2 083 € | 1 487 € | 5 931 € | 23 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 € | 14 € | 14 € | 14 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 069 € | 1 473 € | 5 917 € | 23 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Dobrá 1266, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Pred poľom 1937/9A, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 46, 91104 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 2009/46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pred poľom 1937/9A, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1266, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 2009/46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 46, 91104 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 46, 91104 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.