Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44533861・Matejkova 57, 84105 Bratislava・Založené 2008
Obrat 2025
80 tis. €
+88 %Zisk 2025
4 613 €
+120 %Aktíva
154 tis. €
−1,5 %Vlastný kapitál
−68 tis. €
+6,4 %Zadlženosť
143,9 %
−2,3 ppHrubá marža
18,6 %
+43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,8 %
+59 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
-6,8 %
−38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
+106 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 573 €
+125 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,2 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−217 tis. €
+4,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 98 tis. € | 66 tis. € | 43 tis. € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 8 149 € | −10 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 98 tis. € | 66 tis. € | 43 tis. € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 856 € | −6 476 € | −23 tis. € | 4 613 € |
| Daň z príjmov | 382 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 173 tis. € | 156 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 034 € | 161 tis. € | 154 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 034 € | 161 tis. € | 154 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 177 € | 12 tis. € | 2 109 € | 4 210 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 956 € | 15 tis. € | 4 941 € | 6 849 € |
| Finančné účty | −1 779 € | −2 963 € | −2 832 € | −2 639 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 173 tis. € | 156 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | −43 tis. € | −49 tis. € | −72 tis. € | −68 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −52 tis. € | −48 tis. € | −54 tis. € | −77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 856 € | −6 476 € | −23 tis. € | 4 613 € |
| Záväzky | 56 tis. € | 222 tis. € | 229 tis. € | 222 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 40 € | 40 € | 40 € | 40 € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 222 tis. € | 228 tis. € | 222 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pod Vachmajstrom 13973/15, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Matejkova 57, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ľudovíta Fullu 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod Vachmajstrom 13973/15, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Ľudovíta Fullu 5, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Matejkova 57, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.