Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44540027・Bottova 1021/2, 92701 Šaľa・Založené 2008
Obrat 2025
764 €
−98 %Zisk 2025
−9 658 €
−679 %Aktíva
96 tis. €
−9,2 %Vlastný kapitál
94 tis. €
−9,3 %Zadlženosť
1,9 %
+0,1 ppHrubá marža
-55,8 %
−67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 264,1 %
−1 268 ppZisk / výnosy
ROA
-10,0 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
-10,2 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
282,86
+6,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 318 €
−554 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,6 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
96 tis. €
−9,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 59 tis. € | 49 tis. € | 39 tis. € | 738 € |
| Pridaná hodnota | 5 292 € | 1 818 € | 4 323 € | −412 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 60 tis. € | 49 tis. € | 39 tis. € | 764 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 716 € | −3 035 € | 1 668 € | −9 658 € |
| Daň z príjmov | 210 € | 0 € | 383 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 210 € | 0 € | 383 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 122 tis. € | 113 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € |
| Neobežný majetok | 824 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 824 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 121 tis. € | 113 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € |
| Zásoby | 6 854 € | 9 075 € | 9 075 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 40 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 5 637 € | 803 € | 144 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 58 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 122 tis. € | 113 tis. € | 106 tis. € | 96 tis. € |
| Vlastné imanie | 112 tis. € | 102 tis. € | 104 tis. € | 94 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 104 tis. € | 98 tis. € | 95 tis. € | 97 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 716 € | −3 035 € | 1 668 € | −9 658 € |
| Záväzky | 9 762 € | 11 tis. € | 1 894 € | 1 836 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 156 € | 1 488 € | 1 496 € | 1 496 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 606 € | 9 669 € | 398 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa bottova 1021/2, 9201 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Bottova 1021/2, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.