Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44541121・Nám. Mieru 18, 04501 Moldava nad Bodvou・Založené 2009
Obrat 2025
2,3 mil. €
+3,6 %Zisk 2025
105 tis. €
+62 %Aktíva
729 tis. €
+52 %Vlastný kapitál
330 tis. €
+47 %Zadlženosť
54,8 %
+1,6 ppHrubá marža
10,4 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
14,4 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
31,8 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,74
+4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
133 tis. €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−3,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
264 tis. €
+70 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,61 mil. € | 1,66 mil. € | 2,2 mil. € | 2,27 mil. € |
| Pridaná hodnota | 87 tis. € | 90 tis. € | 173 tis. € | 237 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,62 mil. € | 1,67 mil. € | 2,22 mil. € | 2,3 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 48 tis. € | 29 tis. € | 65 tis. € | 105 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 8 496 € | 21 tis. € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 310 tis. € | 438 tis. € | 481 tis. € | 729 tis. € |
| Neobežný majetok | 56 tis. € | 71 tis. € | 94 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 56 tis. € | 71 tis. € | 94 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 254 tis. € | 367 tis. € | 387 tis. € | 619 tis. € |
| Zásoby | −958 € | 140 € | 158 € | 1 050 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 89 € | 89 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 125 tis. € | 264 tis. € | 278 tis. € | 606 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 130 tis. € | 103 tis. € | 109 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 310 tis. € | 438 tis. € | 481 tis. € | 729 tis. € |
| Vlastné imanie | 131 tis. € | 160 tis. € | 225 tis. € | 330 tis. € |
| Základné imanie | 9 960 € | 9 960 € | 9 960 € | 9 960 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 996 € |
| HV minulých rokov | 73 tis. € | 120 tis. € | 149 tis. € | 214 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 48 tis. € | 29 tis. € | 65 tis. € | 105 tis. € |
| Záväzky | 179 tis. € | 278 tis. € | 256 tis. € | 399 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 935 € | 31 tis. € | 22 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 178 tis. € | 247 tis. € | 232 tis. € | 355 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 2 585 € | 3 295 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Rešica 140, 04473 Rešica, Slovenská republika
Adresa Rožňavská 52, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Adresa Rešica 140, 04473 Rešica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
L. Logistik, spol. s r.o.
Nám. Mieru 18, 04501 Moldava nad Bodvou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.