Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44542950・Horné Ozorovce 260, 95703 Bánovce nad Bebravou・Založené 2008
Obrat 2025
1,13 mil. €
+28 %Zisk 2025
19 tis. €
+2 337 %Aktíva
332 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
159 tis. €
+11 %Zadlženosť
51,9 %
+1,3 ppHrubá marža
12,5 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
+5,9 ppRentabilita aktív
ROE
11,7 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,82
+9,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+645 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,1 %
−110 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 563 tis. € | 809 tis. € | 878 tis. € | 1,13 mil. € |
| Pridaná hodnota | 59 tis. € | 106 tis. € | 114 tis. € | 141 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 564 tis. € | 813 tis. € | 884 tis. € | 1,13 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 896 € | 12 tis. € | −831 € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 37 € | 2 435 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 37 € | 2 435 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 283 tis. € | 308 tis. € | 291 tis. € | 332 tis. € |
| Neobežný majetok | 74 tis. € | 68 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 74 tis. € | 68 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 208 tis. € | 238 tis. € | 222 tis. € | 267 tis. € |
| Zásoby | 194 tis. € | 228 tis. € | 201 tis. € | 251 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 727 € | 3 738 € | 1 450 € | 945 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 510 € | 6 378 € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 825 € | 1 510 € | 2 839 € | 3 528 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 283 tis. € | 308 tis. € | 291 tis. € | 332 tis. € |
| Vlastné imanie | 132 tis. € | 144 tis. € | 144 tis. € | 159 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 392 € | 1 392 € | 1 392 € | 1 392 € |
| HV minulých rokov | 37 tis. € | 40 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 896 € | 12 tis. € | −831 € | 19 tis. € |
| Záväzky | 150 tis. € | 164 tis. € | 147 tis. € | 173 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 346 € | 1 644 € | 1 928 € | 2 275 € |
| Krátkodobé záväzky | 113 tis. € | 125 tis. € | 134 tis. € | 147 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 34 tis. € | 34 tis. € | 9 279 € | 21 tis. € |
| Rezervy | 2 588 € | 2 884 € | 2 117 € | 2 844 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 268 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Horné Ozorovce 260, 95703 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Podlužany 1, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Horné Ozorovce 260, 95703 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 1305/1, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Horné Ozorovce 260, 95703 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Horné Ozorovce 260, 95709 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 1305/1, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AUTOGRÁČ s. r. o.
Horné Ozorovce 260, 95703 Bánovce nad Bebravou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.