Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44548389・Moča 46, 94637 Moča・Založené 2009
Obrat 2025
431 tis. €
+234 %Zisk 2025
12 tis. €
+17 %Aktíva
−6 676 €
−154 %Vlastný kapitál
120 tis. €
−26 %Zadlženosť
1 891,0 %
+3 098 ppHrubá marža
4,2 %
−7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
−5,2 ppZisk / výnosy
ROA
-182,0 %
−265 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
+213 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
115 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 208 tis. € | 222 tis. € | 130 tis. € | 432 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 740 € | 22 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 222 tis. € | 129 tis. € | 431 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 973 € | 17 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 587 € | 3 549 € | 2 759 € | 3 230 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 245 tis. € | 194 tis. € | 12 tis. € | −6 676 € |
| Neobežný majetok | 2 944 € | 606 € | 606 € | 4 542 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | −15 tis. € | −15 tis. € | −15 tis. € | 2 738 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 16 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1 804 € | 1 804 € | 1 804 € | 1 804 € |
| Obežný majetok | 242 tis. € | 194 tis. € | 12 tis. € | −11 tis. € |
| Zásoby | 7 489 € | 7 489 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 167 tis. € | 15 tis. € | −111 tis. € | −91 tis. € |
| Finančné účty | 68 tis. € | 172 tis. € | 123 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 245 tis. € | 194 tis. € | 12 tis. € | −6 676 € |
| Vlastné imanie | 140 tis. € | 156 tis. € | 162 tis. € | 120 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 123 tis. € | 129 tis. € | 142 tis. € | 97 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 973 € | 17 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 105 tis. € | 38 tis. € | −150 tis. € | −126 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 63 tis. € | 38 tis. € | −150 tis. € | −126 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 42 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Lászlo ut. 14, 9081 Győrujbarát, Maďarsko
Adresa Lászlo ut., 14, 9081, Győrujbarát, Maďarská republika
Adresa Lászlo ut. 14, 9081 Győrujbarát, Maďarsko
Adresa Lászlo ut., 14, 9081, Győrujbarát, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.