Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

V a P Slovakia, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44567677Hubice 66, 93039 HubiceZaložené 2009

Obrat 2025

7 001

−13 %
IČO
44567677
DIČ
2022772026
IČ DPH
Sídlo
V a P Slovakia, s. r. o.Hubice 66 93039 Hubice
Dátum vzniku
sobota 28. februára 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/26017/T

Zisk 2025

3 439 €

−33 %

Aktíva

41 tis. €

+15 %

Vlastný kapitál

28 tis. €

+14 %

Zadlženosť

31,5 %

+0,6 pp

Hrubá marža

69,9 %

−15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−33 %
−1 156 €−6 752 €−2 459 €1 586 €284 €−455 €420 €4 748 €5 111 €10 tis. €5 111 €3 439 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−13 %
86 tis. €67 tis. €44 tis. €7 878 €2 830 €1 180 €975 €20 tis. €17 tis. €16 tis. €8 030 €6 951 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

49,1 %

−15 pp

Zisk / výnosy

ROA

8,4 %

−6,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

12,3 %

−8,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,63

−17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 439 €

−44 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

0,0 %

−17 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

21 tis. €

−12 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-20,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

95 tis. €201467 tis. €201544 tis. €20167 878 €20172 830 €20181 180 €2019975 €202020 tis. €202117 tis. €202216 tis. €20238 030 €20247 001 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru17 tis. €16 tis. €8 030 €6 951 €
Pridaná hodnota7 523 €13 tis. €6 804 €4 858 €
Výnosy z hospodárskej činnosti17 tis. €16 tis. €8 030 €7 001 €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 111 €10 tis. €5 111 €3 439 €
Daň z príjmov2 328 €1 924 €1 063 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok6 962 €
  • Obežný majetok34 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie28 tis. €
  • Záväzky13 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom21 tis. €31 tis. €35 tis. €41 tis. €
Neobežný majetok0 €1 040 €702 €6 962 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €1 040 €702 €6 962 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok21 tis. €30 tis. €35 tis. €34 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €16 €0 €
Krátkodobé pohľadávky520 €0 €0 €0 €
Finančné účty20 tis. €30 tis. €35 tis. €34 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky21 tis. €31 tis. €35 tis. €41 tis. €
Vlastné imanie14 tis. €19 tis. €25 tis. €28 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov1 826 €1 826 €12 tis. €17 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 111 €10 tis. €5 111 €3 439 €
Záväzky6 993 €12 tis. €11 tis. €13 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky6 993 €12 tis. €11 tis. €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €76 €0 €83 €348 €2 328 €1 924 €1 063 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 28. februára 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 28. februára 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 28. februára 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 28. februára 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 28. februára 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 28. februára 2009

    Adresa Hubice 66, 93039 Hubice, Slovenská republika

  • Konateľsobota 28. februára 2009 – piatok 4. decembra 2020

    Adresa Hubice 66, 93039 Hubice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. decembra 2020

    Adresa Hubice 66, 93039 Hubice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 28. februára 2009 – piatok 4. decembra 2020

    Adresa Hubice 66, 93039 Hubice, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/26017/T
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
V a P Slovakia, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

V a P Slovakia, s. r. o.

Hubice 66, 93039 Hubice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.