Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44578300・Podkerepušky 25, 84008 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
29 tis. €
+18 %Zisk 2025
6 498 €
+15 %Aktíva
118 tis. €
+5,3 %Vlastný kapitál
118 tis. €
+5,8 %Zadlženosť
-0,2 %
−0,4 ppHrubá marža
38,0 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,0 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
5,5 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-581,88
−284 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 299 €
+8,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,0 %
−5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
113 tis. €
+9,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 389 € | 11 tis. € | 6 953 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 398 € | 4 995 € | 5 632 € | 6 498 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 112 € | 1 090 € | 801 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 100 tis. € | 106 tis. € | 112 tis. € | 118 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 954 € | 8 954 € | 5 373 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 954 € | 8 954 € | 5 373 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 86 tis. € | 97 tis. € | 103 tis. € | 113 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 146 € | 1 334 € | 3 008 € | 3 216 € |
| Finančné účty | 85 tis. € | 95 tis. € | 100 tis. € | 110 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 100 tis. € | 106 tis. € | 112 tis. € | 118 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 106 tis. € | 112 tis. € | 118 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 99 tis. € | 94 tis. € | 99 tis. € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 398 € | 4 995 € | 5 632 € | 6 498 € |
| Záväzky | −1 052 € | −757 € | 327 € | −194 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −1 052 € | −757 € | 327 € | −194 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Borský Svätý Jur 257, 90879 Borský Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 25, 84008 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Borský Svätý Jur 257, 90879 Borský Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Podkerepušky 25, 84008 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.