Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44594836・Mierová 6, 82105 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
97 tis. €
−7,2 %Zisk 2025
43 tis. €
+1,0 %Aktíva
298 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
296 tis. €
+17 %Zadlženosť
0,8 %
−4,9 ppHrubá marža
81,4 %
+1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,8 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
14,3 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
14,4 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
167,74
+559 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
47 tis. €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
296 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 156 tis. € | 105 tis. € | 97 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 89 tis. € | 84 tis. € | 79 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 156 tis. € | 105 tis. € | 97 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 001 € | 52 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 883 € | 14 tis. € | 11 tis. € | 4 828 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 214 tis. € | 261 tis. € | 268 tis. € | 298 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 214 tis. € | 261 tis. € | 268 tis. € | 298 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 208 tis. € | 257 tis. € | 258 tis. € | 228 tis. € |
| Finančné účty | 6 248 € | 4 063 € | 10 tis. € | 70 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 214 tis. € | 261 tis. € | 268 tis. € | 298 tis. € |
| Vlastné imanie | 159 tis. € | 211 tis. € | 253 tis. € | 296 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 149 tis. € | 154 tis. € | 206 tis. € | 248 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 001 € | 52 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 54 tis. € | 50 tis. € | 15 tis. € | 2 362 € |
| Dlhodobé záväzky | 381 € | 381 € | 473 € | 585 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 230 € | 35 tis. € | 11 tis. € | 1 777 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 53 tis. € | 14 tis. € | 4 138 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Šintavská 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šintavská 3102/18, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Šintavská 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.