Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44599820・Langsfeldova 5, 81104 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2024
10 tis. €
+175 %Zisk 2024
5 316 €
+632 %Aktíva
15 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+61 %Zadlženosť
9,0 %
+1,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
53,1 %
+81 ppZisk / výnosy
ROA
34,4 %
+45 ppRentabilita aktív
ROE
37,8 %
+49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,85
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 518 €
+1 436 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,4 %
+123 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −565 € | −395 € | −225 € | −1 544 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 3 637 € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 371 € | −6 893 € | −1 000 € | 5 316 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 512 € | 1 202 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 512 € | 1 202 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 81 tis. € | 72 tis. € | 9 444 € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 906 € | 3 962 € | 495 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 906 € | 3 962 € | 495 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 70 tis. € | 68 tis. € | 8 949 € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 291 € | 4 297 € | 1 500 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 63 tis. € | 7 449 € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 420 € | 433 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 81 tis. € | 72 tis. € | 9 444 € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 79 tis. € | 72 tis. € | 8 740 € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 81 tis. € | 73 tis. € | 4 240 € | 3 240 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 371 € | −6 893 € | −1 000 € | 5 316 € |
| Záväzky | 2 143 € | 190 € | 704 € | 1 389 € |
| Dlhodobé záväzky | 187 € | 187 € | 187 € | 187 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 3 € | 517 € | 1 202 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 947 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 9 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dobrovského 4, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Langsfeldova 5, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.