Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44625740・Ľudové nám. 1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2009
Obrat 2025
1 200 €
+0,0 %Zisk 2025
201 €
−11 %Aktíva
127 tis. €
+0,5 %Vlastný kapitál
126 tis. €
+0,2 %Zadlženosť
0,7 %
+0,3 ppHrubá marža
58,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,8 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
Rentabilita aktív
ROE
0,2 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
138,91
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
541 €
−4,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
62,8 %
+2,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
118 tis. €
+0,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 500 € | 1 200 € | 1 200 € | 1 200 € |
| Pridaná hodnota | 500 € | 607 € | 700 € | 700 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 500 € | 1 200 € | 1 200 € | 1 200 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 325 € | 284 tis. € | 227 € | 201 € |
| Daň z príjmov | 58 € | 148 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 58 € | 148 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 297 tis. € | 127 tis. € | 127 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 415 € | 8 415 € | 8 415 € | 8 415 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 8 415 € | 8 415 € | 8 415 € | 8 415 € |
| Obežný majetok | 3 961 € | 288 tis. € | 118 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 642 € | 287 tis. € | 117 tis. € | 118 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 319 € | 1 471 € | 1 510 € | 591 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 297 tis. € | 127 tis. € | 127 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 296 tis. € | 126 tis. € | 126 tis. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1 984 € | −1 658 € | 112 tis. € | 112 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 325 € | 284 tis. € | 227 € | 201 € |
| Záväzky | 120 € | 723 € | 415 € | 855 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 120 € | 723 € | 415 € | 855 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Ľudové nám. 1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Boženy Němcovej 10, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Boženy Němcovej 10, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Friedrich Lehr - Strasse 4-6/4/11, 2340 Mödling, Rakúska republika
Adresa Ľudové námestie 464/1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Ľudové námestie 464/1, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ľudové námestie 1, 83103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Friedrich Lehr - Strasse 4-6/4/11, 2340 Mödling, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
M-čistenie s. r. o.
Ľudové nám. 1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.