Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44627319・Slavkovská 3, 06001 Kežmarok・Založené 2009
Obrat 2025
43 tis. €
+20 %Zisk 2025
12 tis. €
+109 %Aktíva
330 tis. €
−4,1 %Vlastný kapitál
212 tis. €
+5,9 %Zadlženosť
35,7 %
−6,1 ppHrubá marža
84,3 %
+9,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
27,4 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
5,5 %
+2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,10
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,9 %
−5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
742 €
−87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 41 tis. € | 27 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 52 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 18 tis. € | 5 630 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 976 € | 4 689 € | 1 029 € | 1 297 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 388 tis. € | 374 tis. € | 344 tis. € | 330 tis. € |
| Neobežný majetok | 351 tis. € | 343 tis. € | 335 tis. € | 322 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 351 tis. € | 343 tis. € | 335 tis. € | 322 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 31 tis. € | 9 237 € | 8 138 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 652 € | 1 789 € | 1 061 € | 366 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 29 tis. € | 8 176 € | 7 772 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 388 tis. € | 374 tis. € | 344 tis. € | 330 tis. € |
| Vlastné imanie | 177 tis. € | 195 tis. € | 200 tis. € | 212 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 72 tis. € | 89 tis. € | 95 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 18 tis. € | 5 630 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 211 tis. € | 179 tis. € | 144 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 8 971 € | 3 689 € | 7 396 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 162 tis. € | 132 tis. € | 103 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 30 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Rezervy | 11 € | 0 € | 200 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Letná 3480/1, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 1382/5, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
Adresa Letná 3480/1, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 1382/5, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.