Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44628064・Brezova 1355/2, 05952 Veľká Lomnica・Založené 2009
Obrat 2025
50 tis. €
+27 %Zisk 2025
2 395 €
+313 %Aktíva
18 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+17 %Zadlženosť
4,7 %
+1,7 ppHrubá marža
8,4 %
−6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
13,5 %
+9,6 ppRentabilita aktív
ROE
14,2 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
25,01
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 768 €
+198 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,5 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 772 € | 8 325 € | 5 896 € | 4 155 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 606 € | 2 063 € | 580 € | 2 395 € |
| Daň z príjmov | 461 € | 591 € | 348 € | 373 € |
| Daň z príjmov splatná | 461 € | 591 € | 348 € | 373 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 645 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 645 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 20 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 655 € | 430 € | 236 € | 1 984 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 92 € | 76 € | 3 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 558 € | 558 € | 558 € | 558 € |
| HV minulých rokov | 4 682 € | 6 288 € | 8 351 € | 8 931 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 606 € | 2 063 € | 580 € | 2 395 € |
| Záväzky | 4 915 € | 6 031 € | 439 € | 826 € |
| Dlhodobé záväzky | 96 € | 107 € | 118 € | 118 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 509 € | 4 629 € | 696 € | 708 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 299 € | 1 295 € | −375 € | 0 € |
| Rezervy | 11 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Brezova 1355/2, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
Adresa Štúrova 127/11, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 81/27, 05921 Svit, Slovenská republika
Adresa Brezová 1355/2, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
Adresa Brezova 1355/2, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
Adresa Štúrova 127/11, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 81/27, 05921 Svit, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.