Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44628544・Družstevná 8, 94501 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
4 636 €
−63 %Zisk 2025
−9 216 €
+79 %Aktíva
515 tis. €
−7,8 %Vlastný kapitál
444 tis. €
−0,5 %Zadlženosť
13,8 %
−6,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-198,8 %
+146 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
+5,9 ppRentabilita aktív
ROE
-2,1 %
+7,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,11
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 876 €
+79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,8 %
−3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
79 tis. €
+62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-26,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 95 tis. € | 37 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | −13 tis. € | −8 132 € | −17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 60 tis. € | 13 tis. € | 4 636 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −55 tis. € | −22 tis. € | −43 tis. € | −9 216 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 627 tis. € | 628 tis. € | 559 tis. € | 515 tis. € |
| Neobežný majetok | 68 tis. € | 36 tis. € | 398 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 63 tis. € | 31 tis. € | 16 tis. € | 7 428 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 989 € | 5 225 € | 383 tis. € | 358 tis. € |
| Obežný majetok | 552 tis. € | 586 tis. € | 161 tis. € | 150 tis. € |
| Zásoby | 36 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 442 tis. € | 401 tis. € | 97 tis. € | 92 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 73 tis. € | 153 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 770 € | 5 749 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 627 tis. € | 628 tis. € | 559 tis. € | 515 tis. € |
| Vlastné imanie | 516 tis. € | 494 tis. € | 447 tis. € | 444 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | — | — |
| HV minulých rokov | 567 tis. € | 511 tis. € | 489 tis. € | 446 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −55 tis. € | −22 tis. € | −43 tis. € | −9 216 € |
| Záväzky | 111 tis. € | 134 tis. € | 112 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 € | 26 € | 26 € | 26 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 134 tis. € | 112 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Rákóczi út, 164, 7150, Bonyhád, Maďarsko
Adresa Rákóczi út, 164, 7150, Bonyhád, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.