Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44628838・Vranovská 63, 85101 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
116 tis. €
+1,7 %Zisk 2025
4 178 €
−4,2 %Aktíva
59 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+18 %Zadlženosť
54,9 %
−13 ppHrubá marža
75,3 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
7,0 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
15,6 %
−3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 095 €
−6,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,5 %
−2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 846 €
+168 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 121 tis. € | 58 tis. € | 85 tis. € | 101 tis. € |
| Pridaná hodnota | 106 tis. € | 43 tis. € | 56 tis. € | 76 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 142 tis. € | 98 tis. € | 115 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 620 € | −3 647 € | 4 362 € | 4 178 € |
| Daň z príjmov | 426 € | 115 € | 2 188 € | 1 917 € |
| Daň z príjmov splatná | 426 € | 115 € | 2 188 € | 1 917 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 51 tis. € | 34 tis. € | 70 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 358 € | 2 593 € | 29 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 358 € | 2 593 € | 29 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 41 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 1 525 € | 90 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 7 022 € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 666 € | 670 € | 812 € | 888 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 51 tis. € | 34 tis. € | 70 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 620 € | −3 647 € | 4 362 € | 4 178 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 47 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 47 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Wolkrova 21, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hradská 2, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 21, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hradská 2, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Vranovská 63, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vranovská 65, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vranovská 65, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.