Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44634927・Štefanová 10, 90086 Štefanová・Založené 2009
Obrat 2025
79 tis. €
−28 %Zisk 2025
8 231 €
+9,3 %Aktíva
41 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
39 tis. €
+27 %Zadlženosť
6,8 %
−1,0 ppHrubá marža
8,2 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,4 %
+3,5 ppZisk / výnosy
ROA
19,9 %
−3,0 ppRentabilita aktív
ROE
21,3 %
−3,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,18
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 267 €
−4,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 71 tis. € | 199 tis. € | 110 tis. € | 68 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 957 € | 29 tis. € | 14 tis. € | 5 612 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 72 tis. € | 199 tis. € | 110 tis. € | 79 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 996 € | 16 tis. € | 7 534 € | 8 231 € |
| Daň z príjmov | 327 € | 5 562 € | 2 116 € | 1 036 € |
| Daň z príjmov splatná | 327 € | 5 562 € | 2 116 € | 1 036 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 82 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 4 729 € | 6 324 € | 1 489 € | 2 274 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 7 401 € | 4 036 € | 105 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 74 tis. € | 16 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 802 € | 426 € | 1 536 € | 689 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 82 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 639 € | 639 € | 639 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 1 060 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 996 € | 16 tis. € | 7 534 € | 8 231 € |
| Záväzky | 59 tis. € | 6 375 € | 2 577 € | 2 816 € |
| Dlhodobé záväzky | 6 € | 6 € | 6 € | 6 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 6 369 € | 2 571 € | 2 810 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Komenského 21, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Komenského 21, 90001 Modra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.