Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44642989・Komárovská 20/9867, 82106 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
14 tis. €
−9,8 %Zisk 2025
−14 tis. €
+1,6 %Aktíva
6 069 €
+84 %Vlastný kapitál
3 589 €
+101 %Zadlženosť
40,9 %
−4,9 ppHrubá marža
11,4 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-98,7 %
−8,2 ppZisk / výnosy
ROA
-234,0 %
+204 ppRentabilita aktív
ROE
-395,6 %
+411 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,45
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
+1,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,5 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 589 €
+101 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 7 968 € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 378 € | −11 tis. € | −680 € | 1 503 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 8 938 € | 16 tis. € | 14 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −23 tis. € | −14 tis. € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 343 € | 2 800 € | 3 297 € | 6 069 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 343 € | 2 800 € | 3 297 € | 6 069 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 63 € | 0 € | 0 € | 216 € |
| Finančné účty | 8 280 € | 2 800 € | 3 297 € | 5 853 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 343 € | 2 800 € | 3 297 € | 6 069 € |
| Vlastné imanie | 6 795 € | 214 € | 1 788 € | 3 589 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −26 tis. € | −49 tis. € | −63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −23 tis. € | −14 tis. € | −14 tis. € |
| Záväzky | 1 548 € | 2 586 € | 1 509 € | 2 480 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 548 € | 2 586 € | 1 509 € | 2 480 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Komárovská 20/9867, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Komárovská 20/9867, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Komárovská 20/9867, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Komárovská 20/9867, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.