Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44646879・Pálenická 476/1, 03104 Liptovský Mikuláš・Založené 2009
Obrat 2025
426 tis. €
−18 %Zisk 2025
−6 984 €
−157 %Aktíva
373 tis. €
−6,5 %Vlastný kapitál
123 tis. €
−5,4 %Zadlženosť
67,1 %
−0,4 ppHrubá marža
14,9 %
−1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,6 %
−4,0 ppZisk / výnosy
ROA
-1,9 %
−4,9 ppRentabilita aktív
ROE
-5,7 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
−1,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 064 €
−132 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-37,9 %
−62 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 480 €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 634 tis. € | 556 tis. € | 516 tis. € | 425 tis. € |
| Pridaná hodnota | 106 tis. € | 85 tis. € | 83 tis. € | 63 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 633 tis. € | 557 tis. € | 517 tis. € | 426 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | −6 984 € |
| Daň z príjmov | 9 323 € | 3 262 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 323 € | 3 262 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 429 tis. € | 450 tis. € | 399 tis. € | 373 tis. € |
| Neobežný majetok | 126 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 126 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 303 tis. € | 327 tis. € | 280 tis. € | 257 tis. € |
| Zásoby | 212 tis. € | 244 tis. € | 225 tis. € | 204 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 tis. € | 54 tis. € | 40 tis. € | 39 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 484 € | 391 € | 505 € | 535 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 429 tis. € | 450 tis. € | 399 tis. € | 373 tis. € |
| Vlastné imanie | 105 tis. € | 117 tis. € | 130 tis. € | 123 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 750 € | 750 € | 750 € | 750 € |
| HV minulých rokov | 62 tis. € | 97 tis. € | 109 tis. € | 121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | −6 984 € |
| Záväzky | 324 tis. € | 332 tis. € | 269 tis. € | 250 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 552 € | 530 € | 487 € | 461 € |
| Krátkodobé záväzky | 323 tis. € | 332 tis. € | 269 tis. € | 250 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 100 € | 100 € | 100 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Jasanová 3210, 41501 Teplice, Česká republika
Adresa Jefremovská 613/3, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jasanová 3210, 41501 Teplice, Česká republika
Adresa Jefremovská 613/3, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jasanová 3210, 41501 Teplice, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.