Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44655231・Malé námestie 2873/18, 90101 Malacky・Založené 2009
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 079 €
−217 %Aktíva
377 tis. €
−0,5 %Vlastný kapitál
223 €
−83 %Zadlženosť
99,9 %
+0,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-0,3 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
-483,9 %
−458 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−739 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-46,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−373 tis. €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-46,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 302 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 650 € | −1 365 € | 0 € | −264 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 10 tis. € | 1 502 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 312 € | −4 323 € | −340 € | −1 079 € |
| Daň z príjmov | 278 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 379 tis. € | 379 tis. € | 377 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 373 tis. € | 373 tis. € | 373 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 373 tis. € | 373 tis. € | 373 tis. € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 5 985 € | 5 984 € | 4 277 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 60 € | 13 € | 13 € | 61 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 5 972 € | 5 971 € | 4 216 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 379 tis. € | 379 tis. € | 377 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 965 € | 1 642 € | 1 301 € | 223 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −347 € | 965 € | −3 359 € | −3 698 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 312 € | −4 323 € | −340 € | −1 079 € |
| Záväzky | 4 244 € | 377 tis. € | 378 tis. € | 377 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 244 € | 377 tis. € | 378 tis. € | 377 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Via Macalle 117, 51100 Pistoia, Talianska republika
Adresa Horní 3/791, 73934 Ostrava - Hrabůvka, Česká republika
Adresa Via Franchini, 10, 51100, Pistoia, Taliansko
Adresa Via Macalle 117, 51100 Pistoia, Talianska republika
Adresa Horní 3/791, 73934 Ostrava - Hrabůvka, Česká republika
Adresa Volenská 1625, 73934 Šenov, Česká republika
Adresa Via Franchini, 10, 51100, Pistoia, Taliansko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.