Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44656858・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2009
Obrat 2024
470 tis. €
−28 %Zisk 2024
5 088 €
+1 192 %Aktíva
421 tis. €
+387 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+76 %Zadlženosť
97,2 %
+4,9 ppHrubá marža
1,2 %
+7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,2 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
43,2 %
+50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
−5,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 008 €
+1 604 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,4 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 49 tis. € | 608 tis. € | 466 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 001 € | 6 856 € | −38 tis. € | 5 580 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 49 tis. € | 651 tis. € | 470 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 109 € | 182 € | −466 € | 5 088 € |
| Daň z príjmov | 29 € | 32 € | 0 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 156 tis. € | 157 tis. € | 87 tis. € | 421 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 156 tis. € | 157 tis. € | 87 tis. € | 421 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 117 tis. € | 78 tis. € | 86 tis. € |
| Finančné účty | 50 tis. € | 40 tis. € | 8 054 € | 336 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 156 tis. € | 157 tis. € | 87 tis. € | 421 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 970 € | 7 151 € | 6 685 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 6 650 € | 6 650 € | 6 650 € | 6 650 € |
| HV minulých rokov | 139 € | 242 € | 429 € | −37 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 109 € | 182 € | −466 € | 5 088 € |
| Záväzky | 149 tis. € | 150 tis. € | 80 tis. € | 409 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 149 tis. € | 150 tis. € | 80 tis. € | 409 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Andrási utca 26, 3891 Vilmány, Maďarsko
Adresa Strečnianska 7, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Andrási utca 26, 3891 Vilmány, Maďarsko
Adresa Strečnianska 7, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Adris, s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.