Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44660740・Slovenskej jednoty 1683/36, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2009
Obrat 2025
127 tis. €
+15 %Zisk 2025
16 tis. €
+12 %Aktíva
290 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
158 tis. €
+11 %Zadlženosť
45,5 %
+1,9 ppHrubá marža
54,1 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,6 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,65
−7,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
+11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
44 tis. €
−4,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 107 tis. € | 110 tis. € | 102 tis. € | 127 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 66 tis. € | 42 tis. € | 69 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 112 tis. € | 111 tis. € | 127 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 020 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 3 975 € | 4 164 € | 4 505 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 132 tis. € | 169 tis. € | 252 tis. € | 290 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 78 tis. € | 148 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 11 tis. € | 77 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 67 tis. € | 71 tis. € | 83 tis. € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 91 tis. € | 104 tis. € | 110 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 97 tis. € | 79 tis. € | 80 tis. € | 83 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 132 tis. € | 169 tis. € | 252 tis. € | 290 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 128 tis. € | 142 tis. € | 158 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 90 tis. € | 106 tis. € | 122 tis. € | 137 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 020 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 31 tis. € | 41 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 327 € | 395 € | 50 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 39 tis. € | 59 tis. € | 67 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 002 € | 2 071 € | 1 921 € | 1 545 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Slovenskej jednoty 1683/36, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Budulov 131, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Adresa Slovenskej jednoty 1683/36, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Budulov 131, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SAPIO, s.r.o.
Slovenskej jednoty 1683/36, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.