Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44672837・Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec・Založené 2009
Obrat 2025
1,36 mil. €
−21 %Zisk 2025
116 tis. €
+56 %Aktíva
1,05 mil. €
+0,7 %Vlastný kapitál
806 tis. €
+17 %Zadlženosť
23,6 %
−10 ppHrubá marža
20,5 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
+4,2 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
14,4 %
+3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,36
+200 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
148 tis. €
+52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−2,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
879 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,39 mil. € | 1,58 mil. € | 1,72 mil. € | 1,35 mil. € |
| Pridaná hodnota | 241 tis. € | 320 tis. € | 191 tis. € | 277 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,39 mil. € | 1,58 mil. € | 1,73 mil. € | 1,36 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 136 tis. € | 197 tis. € | 74 tis. € | 116 tis. € |
| Daň z príjmov | 40 tis. € | 52 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 40 tis. € | 52 tis. € | 23 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 730 tis. € | 815 tis. € | 1,05 mil. € | 1,05 mil. € |
| Neobežný majetok | 54 tis. € | 75 tis. € | 52 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 54 tis. € | 75 tis. € | 52 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 675 tis. € | 739 tis. € | 992 tis. € | 972 tis. € |
| Zásoby | 176 € | 122 € | 98 € | 46 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 539 tis. € | 578 tis. € | 840 tis. € | 772 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 136 tis. € | 161 tis. € | 152 tis. € | 201 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 755 € | 1 560 € | 2 045 € | 1 356 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 730 tis. € | 815 tis. € | 1,05 mil. € | 1,05 mil. € |
| Vlastné imanie | 419 tis. € | 616 tis. € | 690 tis. € | 806 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 277 tis. € | 413 tis. € | 610 tis. € | 684 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 136 tis. € | 197 tis. € | 74 tis. € | 116 tis. € |
| Záväzky | 311 tis. € | 199 tis. € | 357 tis. € | 249 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 53 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 169 tis. € | 148 tis. € | 287 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 87 tis. € | 6 414 € | 37 tis. € | 80 tis. € |
| Rezervy | 2 409 € | 2 588 € | 1 735 € | 3 106 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Břidličná 760, 74285 Vřesina, Česká republika
Adresa Břidličná 760, 74285 Vřesina, Česká republika
Adresa Břidličná 760, 74285 Vřesina, Česká republika
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Ružová 1778/10, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Břidličná 760, 74285 Vřesina, Česká republika
Adresa Břidličná 760, 74285 Vřesina, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.