Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44682786・Dolný Val 171, 01001 Žilina・Založené 2009
Obrat 2025
16 tis. €
−56 %Zisk 2025
−139 €
+99 %Aktíva
6 448 €
+230 %Vlastný kapitál
4 861 €
+123 %Zadlženosť
24,6 %
−1 156 ppHrubá marža
45,5 %
+74 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
+69 ppZisk / výnosy
ROA
-2,2 %
+1 335 ppRentabilita aktív
ROE
-2,9 %
−127 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,06
+4 699 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
201 €
+101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
169,2 %
+170 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 861 €
+123 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 42 tis. € | 37 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 439 € | 6 100 € | −11 tis. € | 7 330 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 42 tis. € | 37 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 107 € | 271 € | −26 tis. € | −139 € |
| Daň z príjmov | 19 € | 92 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 668 € | 13 tis. € | 1 955 € | 6 448 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 668 € | 13 tis. € | 1 955 € | 6 448 € |
| Zásoby | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 000 € | 1 410 € | 1 000 € | 1 000 € |
| Finančné účty | 1 668 € | 178 € | 955 € | 5 448 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 668 € | 13 tis. € | 1 955 € | 6 448 € |
| Vlastné imanie | 897 € | 1 168 € | −21 tis. € | 4 861 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 210 € | −4 103 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 107 € | 271 € | −26 tis. € | −139 € |
| Záväzky | 1 771 € | 12 tis. € | 23 tis. € | 1 587 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 771 € | 12 tis. € | 23 tis. € | 1 587 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Suvorovova 2683/30C, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Boženy Němcovej 959/57, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Suvorovova 2683/30C, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Boženy Němcovej 959/57, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.