Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

LITE - SLOVAKIA SK, s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 44682808・Nám. 1.mája 5866/9A, 90301 Senec・Založené 2009

Zrušená od štvrtok 22. júna 2023

Obrat 2021

27 tis. €

−50 %
IČO
44682808
DIČ
—
IČ DPH
—
Sídlo
LITE - SLOVAKIA SK, s.r.o.Nám. 1.mája 5866/9A 90301 Senec
Dátum vzniku
štvrtok 12. marca 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/57319/B
Dátum zániku
štvrtok 22. júna 2023

Zisk 2021

−51 tis. €

−135 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

287 tis. €

+3,1 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

−13 tis. €

−135 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

104,7 %

+18 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

13,4 %

−13 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−135 %
1 386 €−24 tis. €1 416 €47 tis. €−6 657 €12 tis. €−22 tis. €−51 tis. €2014201520162017201820192020202120141 386 €2015−24 tis. €20161 416 €201747 tis. €2018−6 657 €201912 tis. €2020−22 tis. €2021−51 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−50 %
169 tis. €172 tis. €130 tis. €337 tis. €79 tis. €120 tis. €55 tis. €27 tis. €201420152016201720182019202020212014169 tis. €2015172 tis. €2016130 tis. €2017337 tis. €201879 tis. €2019120 tis. €202055 tis. €202127 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 221 €1 232 €1 435 €13 tis. €2 594 €2 531 €2 498 €0 €20142015201620172018201920202021Daň celkom · 20141 221 €Daň celkom · 20151 232 €Daň celkom · 20161 435 €Daň celkom · 201713 tis. €Daň celkom · 20182 594 €Daň celkom · 20192 531 €Daň celkom · 20202 498 €Daň celkom · 20210 €Splatná daň · 20141 221 €Splatná daň · 20151 232 €Splatná daň · 20161 435 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-189,9 %

−150 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

-190,0 %

−150 pp

Zisk / tržby

ROA

-17,9 %

−10 pp

Rentabilita aktív

ROE

383,3 %

+441 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-65,5 %

−37 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

13,3 %

−13 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−51 tis. €

−166 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

169 tis. €2014172 tis. €2015133 tis. €2016337 tis. €201787 tis. €2018120 tis. €201955 tis. €202027 tis. €2021

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru79 tis. €120 tis. €55 tis. €27 tis. €
Pridaná hodnota13 tis. €34 tis. €15 tis. €3 619 €
Výnosy z hospodárskej činnosti87 tis. €120 tis. €55 tis. €27 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−6 657 €12 tis. €−22 tis. €−51 tis. €
Daň z príjmov2 594 €2 531 €2 498 €0 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2018201920202021
Osobné náklady4 561 €4 247 €4 734 €5 081 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok287 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie−13 tis. €
  • Záväzky301 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2018201920202021
Majetok celkom266 tis. €308 tis. €279 tis. €287 tis. €
Neobežný majetok3 656 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok3 656 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok262 tis. €308 tis. €279 tis. €287 tis. €
Zásoby−9 852 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky100 tis. €50 tis. €40 tis. €40 tis. €
Krátkodobé pohľadávky172 tis. €258 tis. €239 tis. €271 tis. €
Finančné účty152 €141 €141 €−24 tis. €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky266 tis. €308 tis. €279 tis. €287 tis. €
Vlastné imanie48 tis. €60 tis. €38 tis. €−13 tis. €
Základné imanie17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
HV minulých rokov26 tis. €20 tis. €32 tis. €8 210 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−6 657 €12 tis. €−22 tis. €−51 tis. €
Záväzky218 tis. €248 tis. €241 tis. €301 tis. €
Dlhodobé záväzky6 527 €6 543 €603 €512 €
Krátkodobé záväzky137 tis. €173 tis. €176 tis. €243 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €11 tis. €5 639 €0 €
Bankové úvery krátkodobé74 tis. €58 tis. €58 tis. €57 tis. €
Rezervy126 €226 €200 €339 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2019Dátum zverejneniaštvrtok 25. februára 2021Dátum odobratia zo zoznamupiatok 30. júna 2023Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuPočet pohľadávok2Celková suma300 €Áno
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv2
Celková suma23 861,66 €
Počet protistrán2
Posledná zmluvastreda 2. júla 2014

vrátane 1 záznamu s dodatkami a zrušenými zmluvami

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

4 registrované činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné štvrtok 12. marca 2009 – streda 21. júna 2023Zrušené
  • projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie,Platné štvrtok 12. marca 2009 – streda 21. júna 2023Zrušené
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,Platné štvrtok 12. marca 2009 – streda 21. júna 2023Zrušené
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,Platné štvrtok 12. marca 2009 – streda 21. júna 2023Zrušené

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 2
  • Konateľštvrtok 12. marca 2009 – streda 13. apríla 2022

    Adresa Kvetná 16, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 12. marca 2009 – streda 21. júna 2023

    Adresa Nám.1.mája 5866/9A, 90301 Senec, Slovenská republika

Prepojené osoby

0 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 14. apríla 2022 – streda 21. júna 2023

    Adresa Nám.1.mája 5866/9A, 90301 Senec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad16 597 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 5. júla 2011 – streda 13. apríla 2022

    Adresa Kvetná 16, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad16 597 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 12. marca 2009 – pondelok 4. júla 2011

    Adresa Kvetná 16, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

História firmy

3 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • LITE - SLOVAKIA SK, s.r.o.sobota 7. septembra 2013 – streda 21. júna 2023
    • LITES-SLOVAKIA SK, s. r. o.štvrtok 12. marca 2009 – piatok 6. septembra 2013
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Nám. 1.mája 5866/9A, 90301 Senec, Slovenská republikaštvrtok 14. apríla 2022 – streda 21. júna 2023
    • Kvetná 16, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republikaštvrtok 12. marca 2009 – streda 13. apríla 2022
  • Právny stav

    2 záznamy
    • Iný dôvod zrušenia spoločnostiod štvrtok 22. júna 2023
    • Zaniknutá spoločnosťod štvrtok 22. júna 2023

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Register neeviduje spoločníkov tejto firmy ani jej účasť v iných firmách.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/57319/B
Právny stav
Iný dôvod zrušenia spoločnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie

Právne skutočnosti

5 zápisov z obchodného registra

  • štvrtok 22. júna 2023Právny dôvod výmazu zapísanej osoby z obchodného registra: Zapísaná osoba vymazaná z obchodného registra od: 22.6.2023 Právny dôvod výmazu: ex offo výmaz
  • štvrtok 22. júna 2023Zrušenie spoločnosti: Spoločnosť zrušená od: 9.5.2022 Právny dôvod zrušenia: § 61n ods. 6 Exekučného poriadku
  • sobota 7. septembra 2013Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 28.08.2013.
  • utorok 5. júla 2011Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 02.11.2010.
  • štvrtok 12. marca 2009Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 4.3.2009 v zmysle §§ 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
LITE - SLOVAKIA SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

LITE - SLOVAKIA SK, s.r.o.

Nám. 1.mája 5866/9A, 90301 Senec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.