Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TERMAL BOJNICE s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44688229Kúpeľná ulica 1647/8, 97201 BojniceZaložené 2009

Obrat 2025

857 tis. €

+2,0 %
IČO
44688229
DIČ
2022787404
IČ DPH
SK2022787404, podľa §4, registrácia od streda 1. apríla 2009
Sídlo
TERMAL BOJNICE s. r. o.Kúpeľná ulica 1647/8 97201 Bojnice
Dátum vzniku
štvrtok 19. marca 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/21433/R

Zisk 2025

23 tis. €

−56 %

Aktíva

2,15 mil. €

+0,0 %

Vlastný kapitál

805 tis. €

+2,9 %

Zadlženosť

62,5 %

−1,0 pp

Hrubá marža

46,2 %

+2,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−56 %
57 tis. €111 tis. €121 tis. €121 tis. €190 tis. €194 tis. €−90 tis. €−80 tis. €−40 tis. €96 tis. €51 tis. €23 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+1,1 %
435 tis. €475 tis. €626 tis. €677 tis. €939 tis. €968 tis. €379 tis. €412 tis. €611 tis. €869 tis. €835 tis. €844 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,6 %

−3,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,1 %

−1,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,8 %

−3,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,38

−3,4 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

26 tis. €

−52 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

14,5 %

+7,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

135 tis. €

−0,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

440 tis. €2014486 tis. €2015650 tis. €2016680 tis. €2017939 tis. €2018968 tis. €2019472 tis. €2020523 tis. €2021628 tis. €2022893 tis. €2023840 tis. €2024857 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru611 tis. €869 tis. €835 tis. €844 tis. €
Pridaná hodnota187 tis. €345 tis. €368 tis. €390 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti628 tis. €893 tis. €840 tis. €857 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−40 tis. €96 tis. €51 tis. €23 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,95 mil. €
  • Obežný majetok192 tis. €
  • Časové rozlíšenie5 692 €

Pasíva

  • Vlastné imanie805 tis. €
  • Záväzky1,34 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,81 mil. €1,9 mil. €2,15 mil. €2,15 mil. €
Neobežný majetok1,65 mil. €1,83 mil. €1,95 mil. €1,95 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok1,65 mil. €1,83 mil. €1,95 mil. €1,95 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok158 tis. €62 tis. €191 tis. €192 tis. €
Zásoby13 tis. €12 tis. €13 tis. €8 464 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky136 tis. €12 tis. €36 tis. €9 429 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty8 732 €38 tis. €142 tis. €174 tis. €
Časové rozlíšenie1 908 €926 €4 976 €5 692 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,81 mil. €1,9 mil. €2,15 mil. €2,15 mil. €
Vlastné imanie635 tis. €731 tis. €782 tis. €805 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov644 tis. €604 tis. €699 tis. €751 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−40 tis. €96 tis. €51 tis. €23 tis. €
Záväzky1,18 mil. €1,17 mil. €1,36 mil. €1,34 mil. €
Dlhodobé záväzky773 tis. €758 tis. €476 tis. €522 tis. €
Krátkodobé záväzky26 tis. €20 tis. €54 tis. €57 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé312 tis. €278 tis. €685 tis. €600 tis. €
Bankové úvery krátkodobé56 tis. €104 tis. €139 tis. €157 tis. €
Rezervy8 690 €5 960 €10 tis. €6 934 €
Časové rozlíšenie849 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

15 tis. €31 tis. €33 tis. €32 tis. €50 tis. €52 tis. €0 €0 €0 €0 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie925,06 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • maloobchod a veľkkoobchodPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • pohostinská činnosťPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od štvrtok 19. marca 2009
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činnostíPlatné od štvrtok 19. marca 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 19. marca 2009

    Adresa Opatovce nad Nitrou 632, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 19. marca 2009

    Adresa Opatovce nad Nitrou 598, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 19. marca 2009 – piatok 4. novembra 2022

    Adresa Opatovce nad Nitrou 498, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

  • Radko PerinaZaniknuté
    Konateľštvrtok 19. marca 2009 – štvrtok 4. októbra 2018

    Adresa Opatovce nad Nitrou 498, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. novembra 2022

    Adresa Opatovce nad Nitrou 632, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad1 593,6 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 19. marca 2009

    Adresa Opatovce nad Nitrou 498, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad1 593,6 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 19. marca 2009

    Adresa Opatovce nad Nitrou 598, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad1 593,6 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 19. marca 2009 – piatok 4. novembra 2022

    Adresa Opatovce nad Nitrou 498, 97202 Opatovce nad Nitrou, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad1 593,6 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/21433/R
Hlavná činnosť
Hotelové a podobné ubytovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
TERMAL BOJNICE s. r. o.

Sídlo spoločnosti

TERMAL BOJNICE s. r. o.

Kúpeľná ulica 1647/8, 97201 Bojnice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.