Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44703384・Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2009
Obrat 2025
252 tis. €
−38 %Zisk 2025
43 tis. €
+43 %Aktíva
111 tis. €
+4,3 %Vlastný kapitál
92 tis. €
−6,2 %Zadlženosť
17,0 %
+9,3 ppHrubá marža
24,1 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,9 %
+9,5 ppZisk / výnosy
ROA
38,4 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
46,2 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,90
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
54 tis. €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
92 tis. €
−2,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 322 tis. € | 236 tis. € | 404 tis. € | 252 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 31 tis. € | 55 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 322 tis. € | 237 tis. € | 404 tis. € | 252 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 14 tis. € | 30 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 990 € | 3 947 € | 8 075 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 166 tis. € | 103 tis. € | 106 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 12 tis. € | 3 499 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 12 tis. € | 3 499 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 146 tis. € | 91 tis. € | 103 tis. € | 111 tis. € |
| Zásoby | 21 tis. € | 3 618 € | 9 098 € | 5 153 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 722 € | 6 435 € | 7 569 € | 3 995 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 4 468 € | 742 € | 6 959 € |
| Finančné účty | 110 tis. € | 77 tis. € | 86 tis. € | 95 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 166 tis. € | 103 tis. € | 106 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | 119 tis. € | 91 tis. € | 98 tis. € | 92 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 91 tis. € | 71 tis. € | 63 tis. € | 44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 14 tis. € | 30 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 47 tis. € | 12 tis. € | 8 184 € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 12 tis. € | 8 184 € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Rezedová 4/1487, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Rezedová 4/1487, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
PROSYNTETIK, s. r. o.
Nevädzová 17211/6G, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.